GC Łukasz Stachera

ul. Mokra 3

05-090 Raszyn

NIP:527-231-86-39

ul. Wierzbowa 8 lok.16

16-743 Białystok

Informacje:

Mapa strony:

Nasze social media:

  • Koszty dostawy
  • Pliki do pobrania
  • Polityka prywatności

Copyright by Biomedol 2020

ALIZACJE

Firma rodzinna, która na rynku istnieje od 1985 roku.  Jest jednym z największych producentów puzzli
w Europie i wiodącym producentem gier planszowych
w Polsce.
Safemed Sp. z o.o. Sp. K. działa na rynku od kwietnia 2011, należy do Grupy Kapitałowej Anmar. Producent rękawic jednorazowych diagnostycznych, dystrybutor chemii profesjonalnej, dezynfekcji, odzieży jednorazowej.
Korzenie firmy sięgają początku XX wieku. Od ponad 90 lat z pasją i zamiłowaniem wytwarzane są tam najlepszej jakości słodycze i wyroby czekoladowe.
Firma została  założona w 1983 r i specjalizuje się w produkcji  kosmetyków kolorowych a także  opakowań kosmetycznych.
Ogólnopolska firma dostarczająca kompleksowe rozwiązania w zakresie funkcjonowania biura. Zaopatruje klientów między innymi w artykuły biurowe i spożywcze.
Hurtownia działająca na rynku Podkarpacia od 1991 r.  Zajmuje się dystrybucja środków czystości oraz kosmetyków.

Firma oferująca sytemy backupów, wdrożenia oprogramowań, opiekę nad serwerami i przełącznikami sieciowymi. Wdrożenia dla biur rachunkowych, strony internetowe, sprzedaż i doradztwo sprzętu IT.

Dom ten jest organem prowadzącym przez Mazurską Wspólnotę Gospodarczą Sp. z o.o. w Golubiach. Przeznaczony jest dla 100 osób dorosłych, obu płci, przewlekle psychicznie chorych, nie wymagających leczenia szpitalnego.

Dom Pomocy Społecznej w Białymstoku przy ulicy Baranowickiej jest miejscem życia i rozwoju dla 306 osób: 102 osoby, to młodzież i dzieci niepełnosprawne  intelektualnie, 168 – niepełnosprawnych intelektualnie, to  dorośli i 36 osób– przewlekle psychicznie chorych. Świadczy również dzienne specjalistyczne usługi opiekuńcze dla 20 osób z chorobą Alzheimera.

Dom Pomocy Społecznej w Nowinach usytuowany jest w odległości 5 km od Chełma, na malowniczym wiejskim terenie. Otaczają go zbiorowiska leśne Chełmskiego Parku Krajobrazowego. Przeznaczony jest dla osób dorosłych niepełnosprawnych intelektualnie oraz osób w podeszłym wieku i przewlekle somatycznie chorych – dysponuje 211 miejscami.

Dom Pomocy Społecznej od 2000 roku i jest placówką
o zasięgu ponad lokalnym. Przeznaczony jest dla 49 osób w tym dla osób w podeszłym wieku i osób przewlekle somatycznie chorych. Dom przeznaczony jest dla osób, które wymagają stałej opieki i pielęgnacji ale nie wymagają leczenia szpitalnego.

DPS Miedary działający w powiecie tarnogórskim jest prowadzony przez Stowarzyszenie "Unikatowi". Umożliwia swoim podopiecznym różne formy aktywności takie jak: terapia zajęciowa, rehabilitacja. Prowadzi również zajęcia w ramach klubu olimpiad specjalnych.

Dom Pomocy Społecznej dla osób starszych i przewlekle chorych. Misją jest stworzenie miejsca, które daje mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa, stwarza atmosferę wzajemnego zaufania i daje autentyczne poczucie troski o sprawy mieszkańców.

Pumech Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem sprawdzonym na rynku produkcji różnego rodzaju konstrukcji stalowych o wysokiej jakości, cieszącym się zasłużoną renomą i zaufaniem klientów. Spółka produkuje konstrukcje na zlecenia odbiorców zarówno krajowych, jak i zagranicznych m.in. z Niemiec, Holandii, Szwajcarii.
Ci klienci nam
zaufali
dom pomocy społecznej
dom pomocy społecznej
dom pomocy społecznej
trefl
it serwis
safemed
pumech
dom pomocy społecznej
quiz cosmetics
biuro plus
hurtownia ania rzeszów
wisła słodycze
dom kombatanta
Doradzamy
    wsłuchując się w
Twoje potrzeby
Poznaj nas
właściciel
przedstawiciel handlowy
doradca klienta
Łukasz Stachera
poznaj mnie
Joanna Pruszyńska
Małgorzata Tarasiuk
dom pomocy społecznej

Health &

Hygiene

Zadaj nam pytanie a odpowiemy na nie
w ekspresowym tempie
z nami
skontaktuj się
Firmowy adres e-mail
Numer telefonu
Twoje zapotrzebowanie
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Klikając przycisk "WYŚLIJ" wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny
w celu obsługi niniejszego zgłoszenia. Wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej wysyłanymi przez BIOMEDOL oraz na wykorzystanie komunikacji email w celach marketingowych (Polityka Prywatności).
NIP:  5272318629
Działamy na terenie całego kraju
kontakt@biomedol.pl
690 575 082/504 857 553
biomedol napisz
biomedol zadzwoń
poznaj mnie
poznaj mnie